Про компанію

ТОВ «Цетус» створено в 2005 році. Основними напрямками діяльності компанії є проектування, будівництво різних за складністю та конфігурації об’єктів промислового і цивільного будівництва, технічний та сервісний супровід побудованих систем, інвестування в об’єкти енергетики і т.п. На сьогоднішній момент наше підприємство активно працює на ринку відновлюваної енергетики, пропонуючи відповідні послуги з проектування, будівництва, обслуговування і т.п.

Пріоритетним напрямком для нашого підприємства є розвиток і просування технологій відновлюваної енергетики на основі вітро-сонячних систем, сонячних колекторів, теплових насосів, об’єктів біогазу і біомаси.

Широкий асортимент обладнання
Професіоналізм персоналу
Гарантійне і сервісного обслуговування
Безкоштовна доставка по Україні

 

На сьогоднішній день надзвичайно важливо використовувати правильний підхід до будівництва об’єктів з використанням сучасних технологій з отримання та економії тепла, гарячої води і електроенергії, які дозволять суттєво економити енергоресурси, а, відповідно, і капіталовкладення, а також допоможуть забезпечити часткову або повну енергетичну незалежність від держави . Запропоновані технології можна розділити кілька основних типів: системи опалення на базі геотермального теплового насоса і гарячого водопостачання (ГВП) на базі сонячних колекторів, системи електропостачання на базі комбінованих вітро-сонячних систем, системи генерації електричної енергії на базі сонячних станцій, системи акумуляції енергії, електроустановки на основі біомаси та біогазу, що забезпечують як електроенергією , так і теплом.

Наша компанія пропонує Вам допомогу в найголовнішому – в правильному виборі технології, яка буде Вам максимально ефективно забезпечувати, як опалення і гаряче водопостачання, так і потреби в електроенергії. Дуже важливо правильно пов’язати всі ці системи в єдиний гармонічний комплекс, який буде вписуватися, як в технологію загального будівництва об’єкта, так і в розуміння і потреби замовника.

 

Наша компанія пропонує наступні послуги:
  • Обстеження об’єкта (енергоаудит)
  • Техніко-економічне обґрунтування обраної системи
  • Сервісне і гарантійне обслуговування
  • Будівельні, монтажні та інсталяційні роботи
  • Проектування як пропонованих інженерних систем, так і загальне проектування об’єктів цивільного будівництва