Сонячні електростанції для будинку «Під Ключ»

Домашня сонячна електростанція – реальність чи нездійсненна мрія? Державна програма розвитку альтернативної енергетики кожному відкриває широкі можливості. Потрібно тільки діяти за встановленими правилами.

Основне обмеження – сонячна електростанція для будинку повинна бути потужністю до 30 кВт. Встановлювати можна на дахах будинків, господарських приміщень, земельних ділянках приватних домогосподарств.

Перед початком будівництва рекомендуємо ознайомитися з нормативно-правовими актами, що регулюють генерацію, безкоштовне використання, продаж виробленої енергії. Основоположними критеріями виступають:

 1. З метою популяризації сонячних станцій держава гарантовано викуповує у власників надлишки електрики за дуже вигідним «зеленим тарифом», який в кілька разів перевищує споживчі ціни. Його розмір, хоч і зафіксований до 2030 року, безпосередньо пов’язаний з роком введення в експлуатацію. Законодавець запобіг ризик інфляції в силу економічного спаду, тому тариф прив’язаний до Євро.
 2. Проект будівництва повинен враховувати потужність мереж, до яких буде приєднана сонячна станція.
 3. Обсяг проданої енергії визначається в автоматичному режимі, шляхом балансу спожитої та згенерованої електричної енергії.
 4. Оплата проводиться один раз на місяць після підписання відповідного акта – балансу.

Нижче наведені діючі величини «Зеленого тарифу» (без ПДВ) для домашніх сонячних електростанцій, введених в експлуатацію і підключених до єдиної мережі в різні роки.

 • 0,162 Евро, з 01.01.2022 до 31.12.2024
 • 0,136 Евро, з 01.01.2025 до 31.12.2029

Сонячна електростанція – це не просто набор панелей, це технічно складна інженерна споруда. Його основні складові:

Сонячні панелі
Сонячні панелі перетворюють сонячну енергію в електричну
Інвертор
Інвертор перетворює постійний струм виробляється сонячними панелями в змінний струм, контролюючи вхідні параметри електричної мережі
Розподільчий щиток
Лічильники електроенергії

Переваги домашніх
сонячних електростанцій

 • Будь-яка електростанція, в тому числі сонячна електростанція 30 кВт здатна працювати більше 25 років.
 • Гарантійне обслуговування всіх компонентів системи від 2-х років.
 • Можливість кредитування систем.
 • Страхування обладнання сонячних станцій.
 • Система не вимагає ніякого технічного обслуговування.
 • Можливість збільшення потужності систем до 30 кВт.
 • Можливість отримувати компенсацію за «Зеленим тарифом» до 2030 року.
 • Термін окупності систем 4-5 років.
 • Прив’язка розрахунків за електроенергію, продану за «зеленим тарифом» до курсу євро.
 • Екологічно безпечні і безшумні.

Якісно спроектувати, встановити, підключити, протестувати, забезпечити ефективність і безпеку під силу тільки досвідченим, спеціально підготовленим фахівцям. Тому доцільно купити сонячні електростанції під ключ в спеціалізованій компанії.

Встановивши конструкцію на даху чи фасаді будинку, Ви не тільки отримаєте безкоштовно не лімітовану електрику, вироблене власною СЕС, енергетика стане служити на благо і процвітання вашої родини. Який би Ви тип не обрали: автономну, мережеву або комбіновану, її вартість окупиться за 4-5 років, при цьому термін служби складає більше 25 років.

Продаж, розрахунок, проектування, установка, сонячної електростанції “Під Ключ” по всій Україні: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Список основного обладнання
для роботи автономної сонячної системи:

Сонячні панелі
Контролер заряду
Блок акумуляторних батарей
Інвертор

Основні недоліки традиційного рішення
малих сонячних електростанцій
автономного призначення:

 • питома вартість в сонячній системі акумуляторів (не менше 30% від загальної вартості системи);
 • обмежений ресурс їх експлуатації (4-6 років);
 • втрати при перетворенні електроенергії з сонячних панелей в акумуляторні батареї (АКБ), і з АКБ на навантаження споживача.