Твердопаливні котли

У пошуках опалювальних систем або установок людство зробило багато важливих відкриттів, але, незважаючи на всі ноу-хау, найпоширенішим способом опалення житла було і залишаються твердопаливні котли тривалого горіння. По-перше, така популярність викликана їх високою ефективністю, а по-друге, тверде паливо можна вважати умовно поновлюваним джерелом енергії, ціна на який, на відміну від нафти і газу, не росте так стрімко.


 

Переваги застосування

Відзначаючи переваги цього пристосування, варто згадати, що опалювальні котли (котельня) на дровах, соломі, пелетах відрізняються надійністю і довговічністю служби. Крім того, господар сам вибирає яке саме тверде паливо використовувати, так, як більшість котлів є універсальними. Крім того, таке паливо відрізняє його дешевизна і доступність. Наприклад, можна використовувати відходи від переробки деревини, спалюючи які ми отримуємо необхідне тепло і сприяємо утилізації деревних відходів. Особливою популярністю серед населення користуються дров’яні котли опалення довгого горіння.

Крім того, серед переваг твердопаливного котла:

  • Можливості контролювати температуру і швидкість горіння;
  • Екологічність;
  • Автономність;
  • Висока енергетична ефективність;
  • Можливості тривалого функціонування без поповнення палива;
  • Простота і надійність конструкції;
  • Можливість обігріву великих приміщень;
  • Немає потреби в додатковому обслуговуванні;

Принцип роботи

Котел опалювальний твердопаливний на пелетах, тирсі, вугіллі, дровах, соломі, тирсі працює по гранично простою схемою. Так, спочатку завантажувальну камеру заповнюють паливом. На наступному етапі воно спалюється, віддаючи при цьому теплову енергію. Варто зазначити, що вугілля, при своїй порівняльній дешевизні, здатний віддавати величезний тепловий ефект. Нові моделі котлів мають в складі вентилятори, за допомогою яких можна збільшувати і знижувати температуру і швидкість горіння. Якщо вас зацікавили пелетні котли, Україна володіє значними деревними запасами, також у нас багато соломи, яка залишається від сільськогосподарської діяльності, і тому така покупка стане для вас вигідною. Незважаючи на те, що дерев’яні котли дещо відрізняються від універсальних, а саме з більш жаростійкої камерою, доступні ціни роблять їх найбільш затребуваними. Купити кращий опалювальний пелетний котел можна в будь-якому куточку України. Найпоширенішим матеріалом, з якого роблять такі агрегати, є чавун, але він довго нагрівається і від перепадів температури може дати тріщину в конструкції. Але, сучасні технології дозволяють також виготовляти котли зі сталі, які, хоч і стійкі до температурних коливань, але можуть працювати лише 12-15 років і чутливі до корозії.

Котли твердопаливні. Україна

Якщо ви вирішили купити твердопаливні котли в Україні, зверніть увагу, що обладнання піролізного типу дозволяє підвищити тепловіддачу за рахунок обмеження рівня кисню в камері, після чого при згорянні деревини виділяється піролізний газ. Вирішивши купити котел на твердому паливі ви про це не пошкодуєте, так як це надійний і головне дешевий спосіб обігріти ваш будинок, дачу або інші приміщення навіть в зимову холоднечу.

Встановлюємо по всій території України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.