Пелетний котел

Котли на дерев’яних гранулах (пелетні котли тривалого горіння) – це сучасні опалювальні установки, які є гідною альтернативою газовим котлам. Пальним для цих пристроїв є пелети (гранульована деревина), які є практично невичерпним матеріалом. Це можуть бути тирса та відходи підприємств, які займаються деревообробною промисловістю. Важлива перевага пелетів полягає в тому, що зберігати їх можна в будь-яких умовах і вони не схильні до підгнивання і дебатів, наприклад, як дрова.


 

Кращий пелетний котел для опалення – це стаціонарне універсальний пристрій, який підходить для опалення побутових приміщень і виробничих потреб. Він відрізняється сучасним дизайном, захистом від перегріву і автоматизацією всіх процесів.

Принцип роботи

Котельня на пеллетах – це сталева конструкція, яка складається з таких елементів:

 • корпус;
 • димохід;
 • пальник;
 • топка;
 • паливний бункер;
 • теплообмінник.

Механізм роботи цього пристрою досить простий. В процесі спалювання пелет утворюється гарячий газ, який виходить з топки і обтікає теплообмінник, який виготовляється з чавуну або сталі з антикорозійними компонентами для запобігання ржавіння. У паливний бункер завантажуються деревні гранули, які подаються в топку автоматично за допомогою спеціального транспортера. Обсяг бункера дозволяє завантажити пального на тиждень. Паливо спалюється автоматично завдяки вентилятору і ТЕНу. Після того, як пелети будуть горіти досить сильно, процес розпалювання відключається автоматично.

Купити пелетний котел в Україні вигідно тому, що вони не потребують спеціального обслуговування і мають високий коефіцієнт корисної дії (понад 85%).

Переваги та застосування

Пелетні котли (Україна) відрізняються такими перевагами:

 1. Невисока собівартість пристроїв;
 2. Дешеве паливо, яке можна зберігати в будь-яких умовах;
 3. Високий ККД (до 97%);
 4. Екологічна безпека установок;
 5. Довговічність при правильній експлуатації;
 6. Немає необхідності в спеціальному обслуговуванні.

Опалювальні котли на пелетах в Києві тепер купити простіше. Перед тим, як придбати такий пристрій, бажано вивчити особливості та переваги всіх видів і вибрати той, який підходить по бюджету і потребам. Бувають універсальні котли, умовно комбіновані і ті, які призначені тільки для пелет.

Доставка по всій території України: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.