Твердопаливні котли Orlingo

Переваги:

Новий котел фірми Orlansky – це універсальний пристрій для спалювання твердого палива. Він виготовлений з котельної сталі згідно норм EN-303-5, оснащений чавунними гратами універсальної конструкції. Залежно від оснащення котел може бути призначений для спалювання твердого палива з коротким полум’ям, такого як: вугілля, дрова, деревні брикети або кокс а також біомаса у вигляді пелетів. Завдяки застосуванню мідного охолоджуючого змійовика пристрій пристосоване до роботи в замкнутій системі. Котел має 70-літрову завантажувальну камеру з можливістю спалювання дерев’яних полін довжиною 50 см. Велика площа теплообміну і подвійна тяга проходження димових газів гарантують високий ККД і потужність котла.

Теплообмінник котла виготовлений з котлової сталі товщиною 8 мм з вбудованим мідним змійовиком для охолодження. Котел оснащений чавунною гратами універсальної конструкції.

У базовій комплектації котел призначений для спалювання твердого палива:

  • дрова (поліна 50 см) або брикети (теплова потужність 14 кВт);
  • вугілля (теплова потужність 25 кВт);
  • кокс (теплова потужність 30 кВт).

У котлі встановлений регулятор тяги димаря (енергонезалежний). Можлива додаткова комплектація вентилятором примусового наддуву і контролером.

Технічні характеристики твердопаливних котлів ORLANSKI ORLIGNO 100:

Процес спалювання з описом складових елементів: