Піролізні котли

Піролізний котел – найдешевший спосіб отримання теплової енергії для побутових і господарських потреб.

У сучасних умови, коли технології розвиваються дуже стрімко, а нафта і газ дорожчають з кожним днем, не дивний той факт, що існує багато варіантів опалювальних установок для населення або промисловості. Серед такого обладнання далеко не останнє місце займають твердопаливні піролізні котли. Відмінною рисою піролізних котлів є контроль рівня кисню в камері згоряння і, відповідно, контроль температури і швидкості згоряння палива. Піролізний котел на твердому паливі забезпечить вашу незалежність від газу і електрики, оскільки витрати на ці енергетичні джерела значно перевищують вартість твердого палива.


 

Переваги застосування:

  • при згорянні дров неможливо отримати таку високу температуру, як в процесі згоряння піролізного газу (особливо, якщо дрова містять багато вологи);
  • за допомогою контролера управління, ми без особливих труднощів можемо автоматизувати роботу піролізного котла, тому що процес спалювання піролізного газу легко піддається управлінню і регулюванню;
  • для спалювання дров чи вугілля необхідно набагато більше вторинного повітря, ніж для згоряння деревного газу. Тому при однаковому обсязі вторинного повітря КПД згоряння деревного газу, тривалість і температура горіння будуть більше;
  • викид шкідливих речовин піролізних котлів в атмосферу зведений до мінімуму, тому піролізний котел – це практично екологічно чисте джерело тепла;
  • твердопаливні котли піролізного горіння потребує очищення від золи вкрай рідко;
  • піролізні котли можуть працювати дуже довго (до 15-ї години) на одній закладці дров, при тому, що звичайні твердопаливні котли потребують до завантаження кожні 3-4 години.

Піролізні твердопаливні котли тривалого горіння, хоч і дорожчі від звичайного твердопаливного котла, але відрізняються можливістю економного використання палива з максимальною ефективністю, яка значно вище ніж від згоряння вугілля і деревини в звичайних агрегатах.

Принцип роботи складається з чотирьох етапів:

Під час першого етапу відбувається сушка і газифікація деревини, тобто саме те, що називають піролізом. Низький рівень кисню в камері не дозволяє деревині горіти, сприяючи її насиченню газом.

На другому етапі суміші деревного газу, за допомогою вентиляторів, продувається, спалюється в зольнику (керамічній камері). Весь секрет у тому, що в результаті цього спалювання, яке супроводжується хімічною реакцією, ми отримуємо значну кількість теплової енергії.

Третій етап – це теплообмін за допомогою теплоносія в піролізному котлі.

Піролізні котли дуже ефективні і дозволяють забезпечити не тільки опалення, а й гаряче водопостачання.

Крім того, піролізні котли завдають довкіллю мінімальний шкоди. Такі системи здатні спалювати навіть деревину високої вологості, не втрачаючи при цьому теплотворних можливостей.

Піролізні котли. Україна

В очікуванні зимових холодів, купити котел піролізний на дровах планує більшість громадян, які мають приватні будинки. Котли піролізні купити в Україні можна звернувшись за допомогою до наших фахівців.

Встановлюємо по всій території України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Звертайтеся! Будемо раді надати сприяння у виборі опалювальної установки.