Твердопаливні піролізні котли українського виробника CET

Твердопаливні піролізні котли СЕТ – це котли новітньої конструкції, вироблені в Україні, призначені для теплопостачання житлових і виробничих приміщень. Всі твердопаливні котли СЕТ укомплектовані сучасною європейською автоматикою, яка управляє роботою котла і відповідає за оптимальний процес згоряння палива (Дрова, вугілля, пелети тощо).

До основних особливостей і переваг твердопаливних піролізних котлів СЕТ відносяться:

  1. Повна заводська комплектація (Установка всіх необхідних комплектуючих для підключення твердопаливного котла до системи опалення).
  2. Можливість спалювати різні види твердого палива. (Вугілля, дрова, пелети, брикети і т.д.)
  3. Можливість роботи котла в декількох режимах, автоматизована подача палива – пелети, вугілля; ручна подача палива – дрова, брикети, що дозволяє споживачу самому вибирати прийнятний для себе вид палива.
  4. Блок управління власного виробництва, який дозволяє широко регулювати параметри котла. Також є можливість поставки пультів управління з інтегрованим виходом Ethernet, готовим до самостійної передачі даних в Інтернет для систем телеметрії.
  5. Високий коефіцієнт корисної дії котла (89-92%) в залежності від виду палива (Добре збалансована подача повітря і забезпечення ефективного процесу горіння при підході до заданої температури, вертикальний жаротрубний теплообмінник і горизонтальний калорифер, забезпечує хороший відбір тепла і рівномірний нагрів теплоносія в контурі котла . Температура вихідних газів 150-140 ° С).
  6. Мінімальна кількість викидів СО в атмосферу.
  7. Простота в обслуговуванні і чищенні котлів.
  8. Гарантія на щільність і міцність котла. (Випробування котлів проводиться під тиском 0,4-0,6 МПа (в залежності від потужності котла)) протягом 20 – 22 годин.
  9. Безпека роботи котла (Заводська комплектація котлів запобіжними клапанами, а також автоматикою безпеки, яка спрацьовує при перевищенні або зниженні тиску, розгерметизації системи, перевищенні температури теплоносія, несправності шнека і відсутність палива).