Твердопаливні піролізні котли українського виробника Gefest-Profi

Котли «Gefest-profi» – це перші твердопаливні котли, створені в Україні завдяки з’єднанню багаторічного досвіду котлобудівництва і сучасних можливостей систем автоматизованого програмування. Вони відрізняються від подібних до них аналогів тим, що процес горіння палива в них відбувається за принципом термічної деструкції протягом тривалого періоду часу.

Особливості та переваги:

  1. Котли «Gefest-profi» самі економічні в своєму класі і мають стабільно високий ККД (90-95%) завдяки ефективній конвективного системі, в якій при спалюванні 1 куб. м дерева твердих порід вологістю до 30% виділяється 1 Гкал тепла (на сьогоднішній день аналогів не існує).
  2. Збільшені камери завантаження котла і ефективне згорання палива забезпечують 1-2 завантаження в 24 години деревом і одне завантаження в 48 години вугіллям.
  3. Прості в обслуговуванні і експлуатації. Управління котлом здійснює комп’ютер, всі параметри в якому задаються один раз, а при необхідності зміни виду палива тільки підлаштовуються. Розрахований за допомогою програм «розумний» режим горіння, при якому практично не залишається продуктів горіння, дозволяє проводити чистку котла один раз в сезон. Також в котлі відсутні важкодоступні зони, він не вимагає димоходу з стійкою до високих температур і корозії сталі, так як має температуру вихлопних газів не більше 90 ° С.
  4. Котли «Gefest-profi» швидко входять в роботу і ефективно працюють на твердому паливі будь-якої якості.
  5. Котли надійні і безпечні. Сталеві здебільшого не перегріваються, немає задимлення при роботі, в комплекті є підривний клапан і звукова сигналізація. При відсутності електроживлення в системі опалення з природною циркуляцією, котли самостійно створюють необхідний тиск і продовжують безпечну роботу. Розрахунковий період експлуатації – близько 20 років. Гарантія на продукцію – 24 місяці.