Піролізні котли Orlingo

EKO-VIMAR ORLANSKI виробник водяних котлів, що працюють за принципом «піролізу» (спалювання деревного газу, що виділяється дровами при тлінні). Завдяки кваліфікованому персоналу, досконалої автоматичної лінії виробництва і турботі про якість використаних для виробництва матеріалів, котли Orlan є технологічно просунутим обладнанням, виготовленим згідно з нормою PN EN 303-5 і мають знак CE і сертифікат TUV. Котли характеризуються міцністю і надійністю, сильно полегшуючи життя споживачеві. У 2005 році фірма позитивно пройшла аудит сертифікату ISO 9001: 2000.

Переваги:

 • низькі експлуатаційні витрати;
 • можливість застосування деревного палива різної грануляції (від тирси до полін), а також бурого вугілля;
 • великий розмір топкового простору піролізного котла ORLANSKI дозволяє використовувати деревні поліна довжиною до 1 метра. Час роботи між завантаженням 8-12 годин.
 • високий коефіцієнт корисної дії (ККД) газогенератора до 91%;
 • потужність котлів модулюється від 40 до 100%;
 • можливість роботи газогенератора з використанням термостатів кімнатної температури;
 • мінімальна кількість золи;
 • твердопаливний котел ORLANSKI виготовлений з високоякісної жароміцної котельні стали;
 • винятковий захист піролізного котла ORLANSKI від перегріву (наявність додаткової водяної сорочки для охолодження котла), що дозволяє використовувати агрегат як у вигляді основного, так і резервного джерела теплопостачання.

Високоефективні піролізні котли ORLANSKI Польського концерну EKO-VIMAR ORLANSKI – твердопаливні котли, що працюють на деревному паливі, використовують процес газифікації деревини. Ця технологія дозволяє ефективно використовувати паливо, максимально підвищуючи коефіцієнт корисної дії обладнання до 91%, зводячи до мінімуму втрати через механічний і хімічний недожогом.

Піролізні котли, що використовують процес піролізу деревини, екологічні: димові гази, що викидаються а атмосферу в процесі горіння, відповідають нормам допустимої концентрації шкідливих речовин. Цим можуть похвалитися одиниці виробників твердопаливних котлів.

Котли серії ORLIGNO 200 це новий напрямок в технології виробництва газофіцірующіх котлів. Неповторний дизайн і безліч конструкторських нововведень відповідають найвибагливішим європейським стандартам. Котел ORLIGNO 200 пристосований до використання деревного палива різної грануляції. Стружки, тирсу і тріски слід спалювати разом з полінами. Час постійної роботи котла від початку завантаження приблизно становить 12 годин. Повний контроль роботи котла здійснює мікропроцесорний регулятор ECOSTER.

Технічні характеристики піролізних котлів ORLANSKI ORLIGNO 200:

Опис піролізних котлів Orlingo 200:

Принцип дії котла:

 1. Етап перший – Сушіння і дегазація деревини. Температура – 450 градусів
 2. Етап другий – Спалювання суміші деревного газу з вторинним повітрям. Температура – 560 градусів
 3. Етап третій – Спалювання деревного газу при температурі 1200 градусів (процес сухої дистиляції – піроліз) і теплообмін
 4. Етап четвертий – Викид вихлопних газів димохідної цапфою. Температура – 160 градусів