Системи кріплення сонячних модулів

ТОВ «Солар Стальконструкція» – інноваційна компанія, з центральним офісом в м. Дніпропетровськ, Україна, зі штатом понад 20 професійних інженерів, є лідером ринку Східної Європи і СНД по виробництву систем кріплення для сонячних модулів та сонячних електростанцій.

Ми здійснюємо: проектування виробництво, монтаж сталевих конструкцій, в основу яких входять полегшені гнуті профілі власного виробництва.

При розробці систем кріплення ми використовуємо найкращі світові розробки в комбінації з полегшеними сталевими і алюмінієвими профілями, що дозволяє досягти оптимального співвідношення «вага / міцність», «ціна / якість», а так само врахувати індивідуальні умови будівельного майданчика і забезпечити простоту монтажу.

Правильно підібрана система кріплення для сонячних модулів при будівництві сонячної станції – це не менш важлива складова, ніж сам сонячний модуль або інвертор, так як саме надійність системи кріплення визначає можливість пошкодження закріплених на ній сонячних модулів і потенціал руйнування станції при: ураганах, снігопадах, шквальних вітрах і інших природних і техногенних явищах.

Дахові системи кріплення служать підтримуючої конструкцією фотоелектричного модуля (ФЕМ), що розміщуються на дахах промислових, комерційних і приватних будівель. Дахові системи так само монтуються і на скатні даху.

Для зменшення можливих пошкоджень поверхні даху, під кожен тип покриття нами розроблені спеціальні елементи кріплення:

  • профнастил,
  • черепиця, металочерепиця
  • плоский дах (в тому числі з бетонним покриттям),
  • дах індивідуальних форм і розмірів (арочні, багатоскатні, складні).

Солар Стальконструкція спеціалізується на виробництві дахових систем кріплення як на об’єкти промислового призначення – цеху, сільсько-господарські комплекси, торгові центри; так і цивільного – приватні будинки, навіси.

Прайс лист на продукцию