Загальні питання

В даний розділ входять найбільш поширені питання, які стосуються загального напрямку діяльності підприємства і всього ринку відновлюваної енергетики України.

В якому регіоні ви працюєте?
Вся Україна. Можливий варіант виїзду за кордон.

Чи можлива страховка на Ваше обладнання?
Так.

Як правильно розрахувати і підібрати систему?
Є два варіанти: самостійно або за допомогою технічних фахівців.
Як показує досвід роботи, правильний розрахунок системи – це гарантовано якісна робота системи. Тому рекомендуємо при виборі систем не економити на інженерній складовій процесу. Ми, з радістю, допоможемо Вам підібрати і розрахувати систему відповідно до параметрів Вашого даху або землі під забудову.

Чи можна за допомогою Ваших систем отримати повну автономність від зовнішніх ресурсів?
Так звісно. У нас є енергоефективні системи на опалення і гаряче водопостачання (сонячні колектори, теплові насоси, твердо-паливні котли та ін.), Вітро-сонячні системи для вироблення електроенергії, вітро-водопідйомні установки. Використовуючи енергію вітру, сонця, землі і води та природних ресурсів можна забезпечити повну автономність.

Чи продаєте ви системи в кредит або лізинг?
Так, у нас є договірні відносини, як з банками, так і зі страховими компаніями.

Термін окупності Ваших систем?
Системи дуже різноманітні, існує безліч факторів, що впливають на окупність системи (постійно зростаючі ціни на енергоносії, специфіка необхідності інсталяції систем, пр.). В середньому окупність від 4-х до 10 років.

Що вигідніше використовувати технології на основі вітру або сонця?
Все залежить від специфіки об’єкта. Найбільш ефективний комплексний підхід при використанні технологій як вітру, сонця, енергії землі або води і природних ресурсів, якщо мова йде про максимальну автономність.

Чиє виробництво Ваших систем?
Європа, Китай, Україна.

Чи працює в Україні «Зелений тариф»?
Так звісно! Ми на своєму власному досвіді це довели. Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті в розділі «Зелений тариф».

Яка мінімальна потужність необхідна для генерації в мережу?
Існує розподіл на комерційні та приватні електростанції. Для приватних об’єктів існує обмеження 30кВт для сонця та 50кВт для вітрової генерації. Для промислових об’єктів, як таких обмежень по потужності не існує, існує комерційна складова у вартості кВт згенерованої електричної енергії для різних по потужності системах.