Альтернативна енергетика, альтернативні джерела тепла

Постійне зростання вартості нафтопродуктів, газу та відповідно сировини, глобальні проблеми світової екології змушує багато країн, в т.ч. і Україну, все частіше звертати свою увагу на способи отримання так званої поновлюваної енергії (альтернативної), яка, без сумніву, незабаром призведе до часткової заміни традиційних видів палива. Ні для кого не секрет, що наша країна має величезні перспективи для впровадження цього дуже важливого і життєво необхідного ресурсу на споживчий ринок як для приватних осіб, так і комерційних компаній, заводів і підприємств. Адже основними перевагами даних технологій є абсолютна екологічність, простота в експлуатації, тривалий час роботи систем, мінімальне сервісне та технічне обслуговування.
Основними джерелами енергії для такого типу систем є енергії сонця, вітру і природний стан грунту на поверхні Землі (для ґрунтових теплових насосів). Використовуючи поновлювані джерела енергії, ми суттєво впливаємо на екологію і енергетичну кризу на Землі, а також отримуємо незалежність від традиційних видів енергії, істотну економію коштів і впевненість у завтрашньому дні.
На нашому сайті Ви можете отримати більш детальну інформацію про альтернативні види енергії і відповідні технології.
Відновлювана енергетика – це комплекс технологічних рішень по отриманню традиційної електричної або теплової енергії від енергії вітру або сонця. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії. Альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біопалива.
Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси об’єкти біогазу та біомаси і т.д.
За останні 5 років ринок відновлюваної енергетики значно ступив вперед. У цей період в Україні встановлено вже понад 5.5 гВт об’єктів генерації. Ми на своєму досвіді переконалися в успішності та перспективності установки подібних технологій на всій території країни. Так, безперечно, існують незначні відмінності в енергетичних показниках, скажімо, сонячної станції на півдні Криму і в Чернігівській області, але з усією впевненістю можемо заявити, що всі пропоновані нами системи мають право на життя на території всієї України, просто необхідно насичувати дуже перспективний сектор нашої економіки.