Будівництво промислових сонячних електростанцій – це престижний, екологічно чистий, безпрограшний бізнес. Держава, намагаючись забезпечити нам енергетичну незалежність, інтегрувати вітчизняну систему в європейську мережу, стимулює їх будівництво і роботу введенням «зеленого тарифу», спеціальної ціни, по якій вироблена з відновлюваних джерел енергія викуповується державним підприємством ДП «Гарантований покупець». Величина тарифу законодавчо зафіксована до 2030 року і залежить тільки від дати введення в експлуатації. Прив’язка до Євро виключає інфляційні ризики на весь період дії.
В результаті частина зеленої електрики в загальному енергетичному балансі країни вже в 2019 році становила 8,7%. Після 2030 року вироблена електроенергія буде реалізовуватися на ринку прямих договорів з комерційної вартості. Цього року ставки «зеленого тарифу» трохи знижені, але впроваджені нові, більш прогресивні методи реалізації.
Наприклад, промислові сонячні станції отримали можливість продавати енергію через аукціон. Використання такої форми автоматично продовжує умови до 2040 року. Меморандум також передбачає державні гарантії для залучення інвестицій. За більш детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців, вони не тільки розрахують потужність, продуктивність, спроектують та побудують СЕС, а й ознайомлять Вас з тонкощами ринку.
Промислова сонячна електростанція може бути встановлена на земельних ділянках або на дахах. Розташована на дахах ангарів, складів, виробничих приміщеннях, сонячна електростанція для підприємства зможе повністю забезпечити виробниче споживання і заробляти кошти для розвитку.
1. Промислова сонячна електростанція, встановлена на дахах, фасадах будівель, потужністю до 1МВт (при нарощуванні потужності більше 1 МВт вартість одного кВт / год повинна відповідати умовам аукціону, але не більше встановлених на дату проведення тарифів):
2. Для електроенергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання НАЗЕМНИМИ ОБ’ЄКТАМИ електроенергетики потужністю до 1МВт (при збільшенні потужності понад 1МВт вартість кВт згідно аукціону на дату його проведення, але не більше тарифів, наведених нижче):
3. Об’єкти, що працюють на зменшення ВЛАСНОГО СПОЖИВАННЯ, тобто сонячні електростанції для підприємств, шкіл, спортивних комплексів, великих торгових або розважальних центрів призначені для використання у внутрішній мережі:
На практиці окупність СЕС будь-якого типу становить не більше 5 років. Щоб вкладені інвестиції повернулися швидко і ефективно вибирайте для проектування і будівництва надійного виконавця. Компанія ТОВ «Цетус» надає гарантію на всі види робіт, забезпечує гарантоване технічне обслуговування.
Найменування робіт |
Терміни |
1. Передпроектний аналіз
|
14-30 днів |
2. Технічні умови на приєднання
|
30-60 днів |
3. Проектні роботи
|
30-60 днів |
4. Будівництво СЕС
|
60-120 днів |
5. НКРЕКУ
|
30-60 днів |
6. ОСП і ДП «Гарантований покупець»
|
30-60 днів |
Всі етапи вказані в потрібній послідовності. Існує можливість виконання деяких етапів паралельно, при цьому загальний часовий інтервал реалізації проекту складе 2-6 місяців, в залежності від типу СЕС.
Встановлюємо промислові сонячні електростанції по всій території України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів. Зв’язавшись з відділом продажів, Вам нададуть необхідну інформацію і проконсультують наші фахівці.