Сервісне обслуговування

З початку 2004 року нами реалізовано більше 50-ти різнопланових енергетичних проектів. Як показує досвід, будь-яка техніка вимагає до себе уваги і сервісного обслуговування. Ми, як компанія-постачальник обладнання та, як компанія-інсталятор, беремо на себе всі гарантійні та сервісні зобов’язання.

Гарантійні зобов’язання згідно паспортів пристроїв поширюються на всю продукцію в залежності від гарантійних умов заводу виробника. У середньому гарантія поширюється на 2-3 роки. В період гарантійного терміну експлуатації ми здійснюємо ремонт і заміну обладнання, яке вийшло з ладу, за свій рахунок. Аналіз поломки і реагування на виклик здійснюється протягом 48 годин.

Після закінчення дії гарантійних зобов’язань настає наступний етап в експлуатації систем. Тут ми пропонуємо два варіанти: договір на технічне обслуговування, де обмовляються регламенти, терміни виконуваних робіт, або разові профілактичні роботи на Вашу вимогу.

Системи на основі альтернативних джерел енергії, як правило, розраховані на термін експлуатації 20 – 25 років. Якісне сервісне обслуговування, експлуатація обладнання згідно з паспортними даними значно вплинуть на експлуатаційний термін пропонованих нами систем.