Теплова потужність лінійки геотермальних теплових насосів – від 7,5 кВт до 150 кВт.. Коефіцієнт трансформації (СOP) становить близько 4.
У пошуках зручного і енергоефективного джерела тепла для будинку або ж промислової будівлі варто розглядати всі можливі варіанти. Сучасні технології дозволяють економити кошти на опалення. Так, одним з механізмів переміщення і перетворення тепла є геотермальний тепловий насос. Використання новітніх розробок при виготовленні цих насосів дозволяє використовувати тепло з землі для опалення будинку без шкоди для навколишнього середовища, так як в процесі їх роботи не виділяються шкідливі суміші.
Використовуються для обігріву / кондиціонування приміщень при будь-якій температурі зовнішнього повітря. Дана система працює цілий рік, незважаючи на будь-які примхи погоди, і є найбільш економічною із теплових насосних систем.
Насправді, все геніальне – просто. Так, геотермальні теплові насоси для опалення використовують енергію підземних і наземних вод, а також теплову енергію землі. Справа в тому, що в теплі пори року сонце добре прогріває ґрунт і поверхневі води. Ця енергія є достатньою для опалення приміщень і гарячого водопостачання. Для цього в землю вертикально або горизонтально вкопують спеціальні труби. У разі якщо насос встановлюють в ставку, озері, водоймищі, такі труби фіксують, для уникнення їх піднімання на поверхню води. Виходить трубопровід замкнутого типу, по якому рухається рідина не шкідлива для навколишнього середовища. Варто знати, що чим вище вологість ґрунту, тим більшою буде тепловіддача.
Геотермальні системи опалення відрізняються простотою і надійністю. На підтвердження цього зазначимо, їх популярність за кордоном. Зокрема практично половина опалювальних систем, що використовуються в Швеції це геотермальні теплові насоси. При цьому часто теплову енергію витягують з вод Балтійського моря. Високим попитом користуються такі насоси і в США, де законодавчо закріплено вимогу їх використання при будівництві нових будівель громадського типу.
Звичайно, геотермальні опалювальні системи мають як позитивні, так і негативні сторін. Серед переваг:
Незважаючи на переваги, варто відзначити високу вартість обладнання та його установки. При установці вертикальних систем необхідно бурити свердловини глибиною близько ста метрів, в які вкладаються колектора. Найчастіше вартість установки дорівнює або перевищує вартість обладнання. Однак зміст такої системи не вимагає значних капіталовкладень, та й економія від відмови у використанні газових установок на користь теплових геотермальних насосів швидко принесе свої плоди.
Доставка по всій території України: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.