Тепловий насос Вода Вода

При виборі опалення для вашого будинку або ж промислової споруди, варто розглянути всі існуючі варіанти, оцінити переваги та недоліки кожного. Так, вибираючи тепловий насос, ви не тільки економите кошти, а й бережете своє здоров’я, так як ці насоси екологічно безпечні. Джерелом теплової енергії може бити грунт, вода і повітря. Відповідно існують теплові насоси геотермального і повітряного типу. Перші використовують енергію земних надр (землі, підземних вод). Варто відзначити, що останнім часом різко зріс попит на теплові насоси вода-вода, ціна яких може вас приємно здивувати.

Особливості насоса вода-вода

Водяний тепловий насос, звичайно, вимагає присутність джерела води, так як колектор розміщують в свердловинах на глибині близько двохсот метрів або ж в озері, річці, ставку. Теплова енергія води – це ідеальний варіант обігріву приміщення. Шланг або рукав фіксують на дні водойми або ж в донному ґрунті, щоб він не піднімався на поверхню води. Крім того, температура на дні вище ніж температура самої води, тобто тепловіддача від встановленого таким чином насоса буде вище.

Водяні насоси для опалення можна використовувати не тільки для обігріву приміщень, а також для вирішення проблем з гарячим водопостачанням. Використовуючи найбільш ефективно теплову енергію води, тепловий насос дозволяє заощадити ваші кошти.

Особливості насоса вода-вода

  • Використані при розробці сучасні технології дозволяють налагодити оптимальне теплопостачання. Теплові насоси вода-вода споживають мало електроенергії. Це пов’язано з тим, що навіть взимку температура ґрунтових вод не падає нижче + 6 ° C. Тому, в будь-який час року, теплові насоси вода-вода досягають високого рівня ККД. В середньому, теплові насоси дозволяють скоротити витрати на електроенергію до 60% в місяць;
  • Високий рівень екологічності убезпечить вас, вашу сім’ю, ваших співробітників.
  • Компактність. Сучасні насоси не займають багато місця, маючи при цьому високу тепловіддачу.
  • Надійність і довговічність. Якісні насоси виготовляються з міцних і нержавіючих матеріалів, що робить їх стійкими до несприятливого впливу зовнішнього середовища. Термін їх експлуатації нерідко перевищує 30 років. При цьому теплові насоси вода вода практично не вимагають додаткових коштів в ході використання.
  • Високий рівень безпеки розглянутих установок підтверджується тим фактом, що вони захищені від замерзання, так як водні потоки не розділені між собою каналами.
  • Висока потужність, як результат наявності двох компресорів.

Крім того, широкий спектр різноманітних теплових насосів дозволить вам вибрати оптимальний варіант. Так, наприклад, якщо якість води не досить висока, то слід звернути увагу на насоси, які мають функцію очищення води. Якщо тепловий насос вода вода привернув вашу увагу, і вас цікавить його ціна, більш детальну інформацію можна знайти на сайті виробника. Висококласні фахівці допоможуть підібрати найкращий для вас тепловий насос, зроблять необхідні розрахунки, ознайомлять з технічною документацією. Теплові насоси вода-вода, ціна на які розраховується індивідуально, без сумніву, стануть найкращим придбанням для вашого будинку.