Тепловий насос для ГВП

Теплова потужність даної лінійки від 2,1кВт до 25кВт.

Обсяг бака складає від 200л до 300л.

Гаряче водопостачання або ж ГВС є сукупністю пристроїв, функціонування яких забезпечує гарячою водою приміщення. Система ГВС об’єднує такі елементи як котел (водонагрівач), насос і труби для циркуляції води, джерела подачі води (крани). Загальновідомо, що в нашій країні для нагріву води найчастіше використовують газові котли. Така практика бере свій початок ще з часів Радянського Союзу. Але все ж, в сучасних умовах не можна не враховувати, що ціни на газ безперервно ростуть, а його поставки непостійні і не прогнозовані. Все частіше через зниження газового тиску котли втрачають свою потужність або навіть приходять в несправність. Крім того, газова установка – це завжди небезпека для вас і ваших близьких, не кажучи вже про ціну «газифікації» приватного будинку і обов’язковому дотриманні різноманітних нормативних вимог.

Особливості

В сучасних умовах економії енергоресурсів, для нагріву води все частіше використовують теплові насоси, які відрізняються низькими фінансовими витратами на нагрівання води. Такі насоси нагрівають воду до п’ятдесяти п’яти градусів, використовуючи при цьому теплову енергію повітря, води або ж землі. Крім того, теплові насоси здатні виконувати функцію охолодження невеликих приміщень. Теплові насоси для ГВП – це кращий вибір для забезпечення гарячою водою приватних будинків, громадських закладів. Встановити такі насоси можна як в новобудовах, так і в житлових будинках. Висока економічність цих установок ґрунтується на тому, що сімдесят відсотків необхідної енергії, для забезпечення цілорічної потреби в гарячій воді, вони черпають з навколишнього середовища:

  • повітря;
  • землі;
  • води.

Так само в приміщеннях, де постійно надлишок тепла, а це, наприклад, кухні громадських закладів, ресторанів, кафе, тепловий насос не тільки буде охолоджувати приміщення, але і використовувати отримане тепло для нагріву води. А адже це подвійна вигода для власників таких закладів, де гаряча вода є необхідністю.

Зручність

Тепловий насос для ГВП забезпечить його власникові часткову енергетичну незалежність. Крім того, фінансові вкладення на його придбання окупляться протягом декількох років, так як газ, нафта та інші види палива безперервно дорожчають, а їх запаси обмежені. Широкий спектр теплових насосів сприяє вибору оптимального варіанта ГВС для кожного дому. Наприклад, існують теплові насоси з комфортною системою ручного регулювання, або ж механічної, на ваш вибір. Крім того, в сучасних установках зустрічаємо вбудований годинник, вентиляційні прилади тощо.