Фанкойли

Фанкойли представляють собою обладнання, що складається з блоку, який за своїм устроєм, дизайну і призначенням схожий з внутрішнім блоком кондиціонера або спліт-системи. Призначаються фанкойли для обігріву, охолодження повітря в приміщенні, також з їх допомогою можна проводити очищення і кондиціонування повітря.

Слід зазначити, що використання даного обладнання в холодний період року, може повністю замінити систему водяного опалення, так як гаряча вода в чотирьох трубних фанкойлах подається по другому контуру, а в двотрубних фанкойлах відбувається перемикання системи з теплогенеруючої машини.

Якщо проводити схожість фанкойлів, наприклад, з кондиціонерами, то варто згадати, що фанкойли, як і внутрішні блоки кондиціонерів, мають всередині теплообмінник, схему управління і вентилятор. Але суттєва різниця між ними полягає в тому, що в якості теплоносія фанкойли використовують воду або антифриз, а не фреон. Рідина або вода, як правило, надходять від теплогенеруючої машини або обладнання. Кількість фанкойлів, які можуть використовуватися в системі центрального кондиціонування, має обмеження, залежне тільки від потужності чилера або холодильної машини.

Як правило, класифікуються фанкойли, за способом установки – вони можуть бути настінними, підлоговими, встановлюватися під навісною стелею або безпосередньо в повітропровід. Для управління і контролю роботи устаткування передбачений пульт, за допомогою якого, можна регулювати роботу всієї системи або змінювати режим роботи кожного фанкойла. У свою чергу, пульти для управління фанкойлами діляться на: вбудовані і виносні. Вбудований встановлюється безпосередньо на самому фанкойли, виносні найчастіше монтуються поза системою.

Також слід згадати, що фанкойли класифікуються за габаритами, потужності, конструкції, методу управління. Основними характеристиками, які найбільш

впливають роботу обладнання, є продуктивність повітря і продуктивність по холоду. Таким чином, щоб підібрати найбільш підходящі для Вас фанкойли, слід звернутися до фахівців.

Купити фанкойл

Якщо Ви прийшли до висновку, що Вам необхідно купити фанкойл, перш за все, слід звернути увагу на деякі характеристики даного обладнання, які мають безпосередній вплив на якість його роботи. Фанкойли складаються з декількох частин, найбільш важливими з них є – теплообмінник, який являє собою пристрій, що передає тепло від носія до нагрівається середовищі, електродвигун, фільтр, який можна легко демонтувати, електронагрівач і панель управління.

Збираючись купити фанкойл, слід визначитися, який варіант, двотрубний або чотирьох трубний, Вам більше підходить. Різниця між цими фанкойлами полягає в кількості теплообмінників, що входять до їх складу. Двотрубні мають один теплообмінник, в якому здійснюється нагрів або охолодження води, а чотирьох трубні – два теплообмінники, в один надходить антифриз з системи опалення, в другій носій тепла від чиллера.

Таким чином, для того, щоб купити фанкойл, який підійде саме для вашого приміщення, досить звернутися в компанію «Цетус», де досвідчені фахівці допоможуть зробити правильний вибір.

Ціни на фанкойли

Як і на будь-яке обладнання для обігріву або охолодження повітря в приміщенні, ціни на фанкойли, головним чином, будуть залежати від моделі, потужності, країни, де його виробили і від багатьох інших факторів. Перш за все, слід підбирати фанкойл відповідно до потужності, для підтримки необхідного температурного режиму в кімнаті. Тут важливо знати, що площа приміщення відіграє величезну роль у виборі обладнання, так як вона являє вихідні дані для вибору потужності фанкойла. Цілком очевидно, що ціни на фанкойли зростатимуть відповідно до зростання їх потужності.

Якщо у вас виникає необхідність в кондиціонуванні приміщення, слід підбирати фанкойл разом з чиллером, при цьому в приміщенні можуть бути присутніми і кондиціонери, і припливно-витяжні системи вентиляції. Тут слід зазначити, що відстань між фанкойлом і чилером не встановлюється в строгому порядку, воно може бути дуже різним, зручним для вас, але від відстані буде залежати потужність насоса. Таким чином, в ціни на фанкойли можна включити вартість чилера і вартість потужного насоса, при необхідності.

Придбати якісні фанкойли, теплові насоси, геліосистеми, сонячні колектори і багато іншого, ви зможете, звернувшись в компанію «Цетус». Наші ціни на фанкойли Вас приємно здивують!

Настінний фанкойл

Сучасний настінний фанкойл являє собою систему кондиціонування повітря, яка дає можливість охолоджувати і нагрівати повітря до необхідної комфортної температури. Настінний фанкойли є найбільш поширеною моделлю цього обладнання, так як його конструктивні особливості дозволяють встановлювати це обладнання не тільки на стінах, але і на стелі, на підлозі, що дозволяє заощадити місце в приміщенні. Таким чином, настінний фанкойл може бути встановлений навіть в дуже маленьких приміщеннях і приміщеннях, що відрізняються самої непростий конфігурацією.

Крім того, слід зазначити, що пристрій виконаний в найсучаснішому оформленні, має декоративну панель, яка, безумовно, стане родзинкою будь-якого інтер’єру, в тому числі і офісного. Для найбільшого комфорту управління, настінний фанкойл укомплектований багатофункціональним пультом, який дозволяє швидко регулювати температуру повітря в приміщенні, вибирати, встановлювати і в різних режимах роботи обладнання.