Тепловий насос для басейну

Теплова потужність даної лінійки від 3кВт до 25кВт

Коефіцієнт трансформації (СOP) становить близько 5

Як приємно в літню спеку скупатися у власному басейні. Але, на жаль, температура води не завжди комфортна, а фінансові витрати на обладнання і електроенергію для її обігріву здаються надмірно великими. В таких умовах постійно зростає попит на теплові насоси для підігріву басейнів. Сучасні насоси екологічно чисті і енергетично економні. Крім того, з їх допомогою можна нагрівати воду до потрібної температури і в басейнах закритого типу і у відкритих басейнах. Принцип роботи таких насосів ґрунтується на теплообмінній функції, тобто шляхом перенесення тепла навколишнього середовища (повітря, води або землі) в воду басейну. Сучасні технології дозволяють досягати максимальної тепловіддачі при мінімальних витратах електроенергії.

Особливості теплового насоса

Підігрів басейну тепловим насосом відрізняється від інших видів опалення.

Серед його переваг:

  • температура води в басейні не залежить ні від погоди, ні від температури повітря;
  • теплові насоси мають здатність перетворити електроенергію в теплову енергію, при цьому співвідношенні становить один до п’яти;
  • екологічна безпека, а також високий рівень безпеки таких систем збереже здоров’я вашої сім’ї;
  • простота установки, компактність, а також низький рівень шуму часто стають головними чинниками при їх покупці;
  • надійність, довговічність і відсутність необхідності в додатковому обслуговуванні дозволить користуватися ним довгий час без капіталовкладень;
  • насоси автоматизовані і прості у використанні. Потрібно тільки вибрати бажаний рівень температури води і ваш басейн готовий до використання. Всі необхідні параметри встановлюються за допомогою панелі автоматики.

Підбір обладнання

Тепловий насос для басейну універсальний, працюючи з використанням енергії землі, води або повітря. Таким чином, басейн буде теплим незалежно від пори року. Вибирати потрібний тепловий насос, необхідно вдавшись до допомоги професіоналів, так як при цьому потрібно зробити необхідні розрахунки, враховувати загальну площу басейну, місцевість розташування, клімат місцевості, глибину, наявність надбудови над басейном. Вкривають басейни за допомогою спеціальних плівок, що дозволяє значно знизити теплообмін води з повітрям, а значить зберегти значну частину тепла, особливо в прохолодні дні. Часто для обігріву басейну відкритого типу використовують систему, поєднану з системою кондиціонування будинку.

Таким чином, якщо ви бажаєте використовувати басейн в будь-яку погоду, то тепловий насос просто необхідний, а різноманітність моделей дозволити визначити найкращий варіант. Високий термін експлуатації теплових насосів дозволить забути про проблему з забезпечення підігріву басейну років так на двадцять. Насолоджуйтесь!