Теплові насоси загальне

Головна тенденція всієї сучасної техніки зводиться до прагнення зменшити витрати первинної енергії, тобто споживання палива, без зниження або навіть зі збільшенням віддачі енергії кінцевому споживачу за рахунок більш раціонального способу її перетворення. Таким чином, теплові насоси покликані максимально замінити опалювальні вогневі або електронагрівальні установки.

Теплові насоси являють собою спеціальні пристрої, які поєднують в собі котел, джерело гарячого водопостачання і кондиціонер для охолодження. Слід зазначити, що основна відмінна характеристика теплового насоса від інших джерел тепла – це можливість використання альтернативної енергії, взятої з навколишнього середовища – землі, води, повітря, стічних вод і т.д. Використовують теплові насоси для обігріву під час опалювального сезону побутових і технічних приміщень, нагрівання води для гарячого водопостачання, а також для охолодження будинку в літній період часу. Говорячи більш ясно, теплові насоси являють собою обладнання, яке працює за принципом зворотного холодильної машини, передаючи тепло від низькотемпературного джерела до середовища з більш високою температурою, наприклад системі опалення будинку.

Теплову енергію насоси можуть брати з різних джерел – води, повітря, землі. Таким же шляхом вони можуть скидати тепло в повітря, воду або землю. Системи опалення, в яких беруть участь теплові насоси, можуть регулюватися за допомогою включення і виключення по сигналу датчика температури, який встановлюється в приймальнику. Ефективність роботи насоса, а також енергозбереження, в першу чергу, залежить від того, звідки буде черпати низькотемпературне тепло, а в другу чергу від способу опалення – водою або повітрям. В Україні повітряне опалення із застосуванням теплового насоса, поки що не використовується широко, хоча і має ряд своїх переваг.

На сьогоднішній день найбільш поширеними стали паро компресійні теплові насоси. Принцип з дії укладено – по-перше, в поглинанні і виділення тепла рідиною при зміні агрегатного стану – випаровування і конденсація, відповідно і, по-друге, зміна температури випаровування і конденсації при зміні тиску. Таким чином, теплові насоси являють собою досить складний пристрій, яке не варто намагатися зробити в домашніх умовах. Крім того, всі розрахунки і монтаж слід довірити кваліфікованим фахівцям.

Тепловий насос для опалення

Тепловий насос для опалення являє собою екологічно чисту і економічно вигідну систему опалення, так як він отримує енергію для нагрівання води і здійснення опалення, використовуючи при цьому тепло повітря, землі, підземних вод і передає її носію тепла, який володіє більшою температурою. Технологія, завдяки якій здійснюється робота теплового насоса для опалення, перевірена не одним десятиліттям за кордоном і є абсолютно безпечною для людини і навколишньої природи. При цьому варто відзначити, що вибір такого способу опалення та нагріву води дуже економічний, і дозволяє скоротити витрати на оплату комунальних платежів в кілька разів.

Тепловий насос для опалення відрізняється також дуже великим терміном експлуатації. Таке обладнання може здійснювати роботу в автономному режимі і прослужити без необхідності капітального ремонту від 15 до 25 років. З огляду на той факт, що на сьогоднішній день, кожна людина прагне жити в найбільш комфортних умовах, а природні ресурси, на превеликий жаль, вичерпуються з кожним роком, то використовувати тепловий насос для опалення повсюдно найближчим часом стане просто необхідністю. Адже недарма за кордоном такі альтернативні системи опалення вже кілька десятиліть користуються підвищеним попитом. В реаліях нашої країни застосовувати тепловий насос для опалення – це прекрасна можливість використовувати доступні для кожної людини джерела тепла.

Теплові насоси ціна

Перш ніж побудувати житло, особливо якщо воно знаходиться за межею міста, виникає проблема вибору опалювальної системи, кондиціонування повітря і теплого водопостачання. До недавнього часу, єдиним виходом було забезпечення газового опалення, але при щорічному зростанні цін на газ, такий варіант на сьогоднішній день далеко не найкращий.

Переймаючи досвід США і Європи, з недавніх пір стало доцільним встановлювати альтернативні види опалення, наприклад, теплові насоси і сонячні колектори. Тим більше, що на теплові насоси ціна стає все більш доступною з кожним роком. Установкою теплових насосів відразу можна вирішити кілька проблем, найбільш важливі з яких, це повна незалежність від постачань газу або електроенергії, а також істотна економія на платіжках.

З огляду на всі ці переваги, можна сміливо зазначити, що на теплові насоси ціна повністю відповідає тим вигодам, які Ви отримаєте від їх використання.

Теплові насоси купити

Зараз вже сміливо можна сказати, що за тепловими насосами, майбутнє не тільки нашої країни, а й усього світу.